Misijas brauciens uz Nīderlandi

Komanda no Ērgļu spārniem ir atgriezusies no misijas brauciena un vēljoprojām varam dzirdēt piedzīvoto no viņu pavadītā laika Nīderlandē, kur viņiem bija iespēja uz ielām uzrunāt cilvēkus,  dalīt narcišu sīpolus, magoņu sēkliņas, kā arī citas puķu sēklas. Šajā nedēļā jaunieši devās  pie cilvēku māju durvīm, tika  aicināti  uz kafiju, parunāties un dalīties ar Dieva vārdu. Tika apmeklēts arī pansionāts, skola, kā arī cietums. Jaunieši slavēja uz ielām, dalījās ar kafiju.

Vakarpusēs jauniešiem tika piedāvātas dažādas iespējas kā pavadīt individuālo laiku ar Dievu, piedaloties slavēšanas vakaros, sadraudzējoties savā starpā un vienkārši labi pavadot laiku.

Šī bija ļoti smaga, intensīva nedēļa, bet tajā pašā laikā jaunieši sajuta to kā Dievs maina viņus pašus, tika ‘kāpts ārā’  no komforta zonas un piedzīvota lielā Dieva varenība.

Kādā dienā devos pastaigā pa ielām, lai izdalītu mazās uzaicinājuma lapiņas uz koncertu, kā arī puķu sēklas, kurām klāt bija zīmīte ar kādu Bībeles pantu. Pastaigas laikā man sirdī radās sajūta, ka man jādodas uz kristiešu veikaliņu. Iznākot no veikaliņa, uz ielas satiku kādu sievieti kurai uzdāvināju puķu sēklas. Sarunas laikā sieviete atklāja, ka pagājušajā gadā zaudējusi mammu un magones, kas bija attēlā uz paciņas, bija viņas mammas mīļākie ziedi. Patiesi bija jūtams, ka šī saruna un mazā paciņa ar puķu sēklā sievietei nozīmēja ļoti daudz.
Dievs darbojas un iepriecina arī caur mazām lietām. Daudzreiz sarunas un lietas, kas mums šķiet mazas, otram var nozīmēt ļoti daudz. – Zane