PILNĪGI VIŅA 

Oktobra pēdējā nedēļā, pēc gadu ilgas pauzes, norisinājās rudens nometne ‘Pilnīgi Viņa’, kurā pirmo reizi piedalījās tik daudz dalībnieku.

Mums bija neviltots prieks, ka tik daudziem jauniešiem ir vēlme savu rudens brīvlaiku pavadīt tieši Ērgļa Spārnos. 

Mūsu pulkā bija ne tikai jaunieši, kas jau pabijuši vasaras nometnēs, bet arī tādi, kas Ērgļa Spārnu nometnēs vēl nebija bijuši nekad. Kā arī, varēja sajust, ka šī ir īpaša nedēļa arī vadītājiem, jo dod iespēju atbraukt uz Ērgļa Spārniem, izbaudīt laiku kopā un restartēties. 

Nometnē pārrunātie temati un aktivitātes jauniešiem lika domāt kā būt “Pilnīgi Viņa”, vadītāji dalījās savās liecībās un runātais tika pārdomāts gan inividuāli, gan mazajās grupās. Mums bija lieliska iespēja arī klausīties Dastina Pētersona liecību, ko viņam nozīmē būt “Pilnīgi Viņa”. Mēs spēlējām spēles, dziedājām dziesmas, gājām pirtī  un kvalitatīvi pavadījām laiku kopā, kā arī  sestdien kopīgi mācījāmies latviešu tautas dejas. 

Pēdējā vakarā piedzīvojām īpašu mirkli, kad visi pārdomājām kas ir tās lietas, kas mums būtu ‘jāpalaiž vaļā’ un jāpiedod pašiem sev, lai mēs spētu būt “Pilnīgi  Viņa”. Lai cik ļoti mēs pieķeramies šīm lietām, Dievs mums palīdz tās palaist vaļā un tuvoties Viņam, lai būtu pilnīgi Viņa. 

Nometnes noslēgums svētdien notika Madonas Baptistu draudzē, kur jauniešiem tika dota iespēja piedalīties draudzes jauniešu veidotā un vadītā dievkalpojumā.  Tā bija lieliska pieredze jauniešiem, kam došanās uz baznīcu svētdienās nav ierasta. 

Paldies visiem, kas atbalsta un iesaistās nometnes tapšanā! Paldies dalībniekiem par brīnišķīgo laiku kopā! 

JAUNĀ SEZONA IR SĀKUSIES


• Arī šajā sezonā pirmdienu vakaros jauniešiem ir iespēja tikties Bībeles studijās – 19:00 Zoom platformā!
Meiteņu vakaros “Re-Starts SPA” kopīgi ejam cauri tēmām no grāmatas ‘Meli, kam tic jaunas sievietes’. Visas meitenes ir aicinātas uz kopīgām Zoom tikšanām ceturtdienās 19:00!
• Katru piektdienu notiek jauniešu vakars – Re-Starts. Reizi mēnesī tas notiek Zoom, taču pārējās piektdienas, visi ir laipni aicināti Madonas Baptistu draudzē (Maskavas iela 10, Madona) plkst. 18:00!

Lai iepazītos ar katru notikumu tuvāk, droši dodies uz sadaļu

Par mums Kalpošanas!