Slavēšanas nometne “TĀLĀK”


Skolēnu pavasara brīvlaika nedēļā, kā ierasts jau daudzus gadus, Ērgļa Spārnos notika pavasara nometne. Šogad nometnes tēma un nosaukums bija ‘TĀLĀK’. Bija prieks redzēt, ka jau no pirmās reģistrēšanās dienas, nometnes dalībnieku skaits strauji pieauga, un nometnē varējām būt kopā ar gandrīz 30 nometnes dalībniekiem vecumos no 12 līdz 18 gadiem.
Nometnē pavadītais laiks bija patiešām piepildīts – kopā spēlējām dažādas jautras spēles, darbojāmies radoši, pavadījām laiku interesantās sarunās, spēlējām Archery Tag, kā arī izbaudījām pamatīgo sniega segu nometņu centrā. Ik dienas bija laiks, kurā klausījāmies dažādas uzrunas par kādu Bībeles stāstu vai aktuālu tēmu jauniešu ikdienā, un pārdomājām dzirdēto gan grupiņās, gan individuāli. Šajā nometnē viesojās arī vieslektori – precēts pāris, kuri dalījās ar savu pieredzi attiecību jomā, uzdeva jautājumus un raisīja diskusijas par attiecību nozīmi, dažādām situācijām tajās. Nometne noslēdzās ar jauniešu veidotu un vadītu dievkalpojumu Madonas baptistu draudzē.


Bija prieks redzēt cik aktīvi jaunieši visas nometnes laikā iesaistījās gan diskusijās, gan pārējās aktivitātēs. Šī nometne bija fantastisks veids kā jauniešiem atpūsties starp ikdienas darbiem, taču vienlaikus arī ‘iet tālāk’ attiecībās ar Dievu un piedzīvot Viņu vēl nepieredzētos veidos.


Vēlamies teikt lielu paldies par lūgšanām par Ērgļa Spārnu nometnēm un ikdienas darbiem nometņu centrā, tās ir jūtamas ik dienu!