TUVĀK 


Paldies par jūsu lūgšanām un atbalstu slavēšanas nometnes ‘TUVĀK’ norisei, jo šī gada martā, pēc 2 gadu pauzes, tā atkal varēja notikt. Nometnē kopā bijām 40 cilvēki, turklāt daudzi no dalībniekiem nometni apmeklēja pirmo reizi, kas ir neierasti slavēšanas nometnēm. 
Kopā pavadījām 4 piepildītas dienas, kuru laikā varēja just, ka jaunieši ir ļoti noilgojušies pēc nometnēm, kopā sanākšanas un dažāda veida kopīgām aktivitātēm. Tā kā slavēšanas nometnes tēma bija ‘TUVĀK’, tad arī aktivitāšu mērķis bija izprast veidus kā ikviens no dalībniekiem var būt tuvāk Dievam. 
Jaunieši meklēja kā var pavadīt laiku ar Dievu, pārdomāt rakstu vietas  un slavēt Viņu. Kāda meitene savu laiku izmantoja zīmējot sniegā, kas bija veids kā viņa var slavēt Dievu.

Nometnē darbojoties gan grupās, gan pavadot laiku individuāli tika pārrunāti temati:
• Tuvāk caur ticību 
• Tuvāk caur draudzību 
• Tuvāk  caur jautrību 
• Tuvāk caur slavēšanu 
• Tuvāk caur Bībeli 
• Tuvāk caur kluso laiku 

Šī nometne bija brīnišķīgs laiks un veids, kad domāt par to kā būt tuvāk Dievam gan jauniešiem, kas uz nometnēm brauc jau gadiem, gan tiem, kas to apmeklēja pirmo reizi.  Bija milzīgs prieks vērot, kā jaunieši iedziļinājās dzirdētajā un iepazina veidus kā būt Dievam tuvāk, lai spertu soli tuvāk attiecībām ar Dievu.  


Paldies par kopā būšanu!

Mājas, mīļās mājas

Vienā no sniegotajām marta nedēļas nogalēm visiem vadītājiem bija brīnišķīga iespēja satikties klātienē, nometņu centrā, un pavadīt piepildītu nedēļas nogali, kā arī satikt sen nesatiktos draugus. Šajā mazajā vadītāju ‘reatreatā’ mums par lielu prieku piedalījās gandrīz visi nometnēs un citu veidu kalpošanās iesaistītie jaunieši. 

Visīpašākais šajā nedēļas nogalē bija tas, ka atkal varējām būt klātesoši viens otra dzīvē, dalīties emocijās un sapņot par nākotni. Šo visu mēs izbaudījām ne tikai pildot uzdevumus, bet pat kopā gatavojot maltītes un palīdzot viens otram ikdienas darbiņos. Mēs varējām izsmieties, iedrošināt viens otru un vienoties kopīgam darbam. 

Sestdien nometņu centrā viesojās Aleksis, kura pavadībā tika pārrunāts stratēģiskais plāns un tika rasta iespēja jauniešiem brīvi domāt par mērķiem un idejām, kuras viņi redz un grib realizēt Ērgļa Spārņu nākotnē. Pēc produktīvi piepildītas dienas, visiem bija iespēja pavadīt kopīgu laiku sarunās, ejot pirtī vai aplūkojot mazos jēriņus fermā. 

Mums kopā bija ļoti vērtīgs, piepildošs laiks ārpus ikdienas raizēm, kurā mēs atkal varējām domāt un iesaistīties  mūsu mīļajā vietā  –  Ērgļa Spārnos.