Mīlestība domā.

Pirms 6 nedēļām kopīgi sākām iet kursu “Mīlestība domā”, un jau šajā nedēļā tas noslēdzās! 👏

Paldies visiem, kas pievienojās. Mēs ticam, ka tas bija noderīgi ikvienam! 🙂

Arī Paula bija gatava padalīties ar savām pārdomām pēc dalības kursā – “Šobrīd mums apkārt ir tik daudz dažādu viedokļu par to, kādām jābūt attiecībām, kā tās veidot, kas tajās ir svarīgi.  Kurss “Mīlestība domā” pavisam noteikti nāca īstajā laikā un vietā. Kopīgi apskatot 5 galvenās saiknes, kurām mijiedarbojoties veidojas attiecības – iepazīšana, uzticēšanās, paļāvība, nodošanās un pieskārieni –  nostiprināju savas domas un uzskatus par to, kas patiešām ir svarīgs veidojot attiecības. 

Un man tas ir ļoti nozīmīgi, jo nākotnē vēlos veidot attiecības jau skaidri zinot robežas, kuras neļaušu pārkāpt, un zinot lietas, kam jāpievērš uzmanība. Kurss palīdzēja sakārtot domas, no kurām centos aizmukt ikdienā. Bija vērtīgi katru pirmdienas vakaru kopā sanākt pārrunāt jautājumus, dalīties pieredzē un uzklausīt tos, kuriem jau ir romantiskās attiecības.”

Līderu nedēļas nogale.

Mēs jau cītīgi gatavojamies šīsvasaras nometnēm, tāpēc maija pirmo nedēļas nogali pavadījām ar šīsvasaras komandu – kopā sadarbojoties, priecājoties, domājot un plānojot šo vasaru!🙌

Morrow Gap Year kalpošana pie mums Ērgļa Spārnos.

Šopavasar, 6 nedēļu garumā mums bija iespēja pavadīt kopīgu laiku ar Morrow Gap Year studentiem, kuru starpā ir arī mūsu pašu jaunieši – Antra, Zane, Silva un Krišjānis! 

Šo nedēļu laikā tik daudz kopīgi piedzīvojām:

  • Jauniešu vakari  Re-Starts
  • Re-starts SPA
  • Slavēšanas vakars
  • Bāreņu nedēļas nogale
  • Līderu nedēļas nogale
  • Sieviešu vakars
  • Volejbola spēlēšana katru trešdienu
  • Disku golfa spēles
  • Kopīgi pikniki 

un tas nav viss…

Paldies Dievam par šo piepildīto laiku kopā! Mums jūsu pietrūks! 

Bāreņu nedēļas nogale ‘Pastaiga’ 🚶🏻  Ērgļa Spārnos.

No 21.-23.aprīlim Ērgļa Spārnos pavadījām brīnišķīgu laiku ar bērnu nama bērniem.

Betānija dalās savās sajūtās no nedēļas nogales: 

 “Šajā nedēļas nogalē Dievs pieskārās manai sirdij, dodot iespēju pavadīt laiku ar tik dažādiem un īpašiem cilvēkiem. Lai arī visu mūsu ikdienas un dzīvesstāsti atšķirās, mīlestība un draudzība ko dalījām ļāva justies kā vienai lielai ģimenei. 🤗 Bija liels prieks satikt visus un veidot jaunas draudzības!! No spaikbola  un volejbola spēlēšanas līdz dzīves stāstu dalīšanai un kopīgai pielūgsmei, mana sirds to izbaudīja.  Paldies Ērgļa Spārniem! 🙌 Paldies Jēzum!” 🙏