MĒS ESAM GATAVI KOPĀ BŪT

Šogad kā vasaras nometnēm esam izvēlējušies tēmu  ‘KOPĀ BŪT’.  Jūnija pirmajā pilnajā nedēļā aizvadījām ļoti piepildītu un produktīvu apmācības nometni, kuras laikā pildījām dažādus gan fiziski aktīvus,  gan mierīgākus uzdevumus, lai kopīgi sagatavotos jaunajai 2022. gada nometņu sezonai!  

Pirmajā nometnes dienā pieredzējušākie līderi pārējiem vadīja fiziskos, taču arī stratēģiski bagātos un saliedētību un uzticības veicinošus uzdevumus. Iedvesmojošas un ikvienam personīgas uzrunas teica mūsu apmācības nometnes viesis Trevors.  Visi kopīgi pārrunājām svarīgākas lietas nometņu norisē, kā arī vienā no dienām cītīgi domājām par dažādām nometnē plānotajām aktivitātēm – uzklausījām viens otra idejas un domājām, kā ikviens no mums varam piedalīties to realizēšanā. Visi kopīgi arī darbojāmies, tīrījām, plānojām un kārtojām, lai sagatavotu nometņu centru nometniekiem. 

Šī nedēļa bija piedzīvojumiem un izaicinājumiem bagāta, ļāva saprast, cik svarīgi ir apzināties, ka nometnē nav ‘vājo posmu’, ja visi darbojamies kopā un ja mūsos  un starp mums valda  Mīlestība.  

Mūsu 2022. gada  nometņu sezona sākas jau otrdien! Paldies par atbalstu un mēs novērtētu jūsu lūgšanas par nometniekiem, kas ieradīsies nometnēs, kā arī par ikvienu no vadītājiem, kas kalpos šajā vasarā!