Slavēšanas nometne “TĀLĀK”

Piedzīvo kopā ar mums ticību, draudzību un jautrību caur dažādām aktivitātēm. Šīs būs kvalitatīvi pavadītas brīvdienas!

Reģistrējies jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots. Anketu atradīsi šeit- https://forms.gle/dWCb6wDZyrvLas4U6

Vecāku pasākums “Kopā Būt”.

Jau 8. gadu “Ērgļa Spārnos” jaunieši paši rīko īpašu pasākumu saviem vecākiem un tuvajiem cilvēkiem. Tā laikā jaunieši cenšas saviem tuviniekiem parādīt, kas ir tas kas notiek Ērgļu Spārnos, un kāpēc šī vieta un cilvēki jauniešiem kļuvuši tik mīļi.

Ik gadu pasākums ir ļoti sirsnīgs, pozitīvu emociju piepildīts un mīlestības pilns. Ir prieks, ka arī šogad mūsu bija tik daudz un varējām baudīt šo brīnišķīgo vakaru kopā!

“Ja būtu jāraksturo vecāku pasākums, tad es to raksturotu ar vienu vārdu – SAVIĻŅOJUMS. Šis bija pirmais vecāku pasākums, kurā piedalījos un kuru apmeklēja mani vecāki. Man tas bija ļoti svarīgi, jo pirmo reizi viņus iepazīstināju ar to, ko darām vasarās nometnēs, un ar ticību, kas ir manā sirdī. Vakars bija ļoti emocionāls un saviļņojošs. Siltums un mīlestība burtiski staroja no ikviena jaunieša. Stāstītās liecības aizskāra daudzu sirdis un lika aizdomāties. Prieks un pateicība virmoja gaisā. 
Šis vakars maniem vecākiem bija kā pozitīvisma lādiņš, kas vēl kādu laiku sildīs viņu sirdis, un domāju, ka arī to pašu saņēma citu jauniešu vecāki. Taču pats, pats galvenais ir tas, ka mani vecāki ieraudzīja to, cik dārga ir man šī vieta- Ērgļa Spārni- un cik dārgi un mīļi man ir šie cilvēki, kas šeit darbojas.”

-Paula

Vairāk bildes un video var redzēt mūsu Instagram/Facebook profilos.

Holandiešu kalpošanas nedēļa

Šajā nedēļā mēs-

🍲 Izdalījām 320 pārtikas pakas;
🪵 Piegādājām 100 maisus ar malku;
🤍 Apciemojām 2 bērnunamus;
🇺🇦Viesojāmies pie Ukraiņu bēgļu bērniem.

Taču aiz šī visa stāv kas lielāks un īpašāks. Tās ir sarunas, tie ir brīži, kad esam klātesoši un cilvēki tiek uzklausīti. Smaidi, prieks un kopā būšana. Tā ir dalīšanās Dieva mīlestībā. 🤲🏻❤️